Rezultate Cupa Sucevei

CUPA SUCEVEI  EDIŢIA  A II-A
Reuniunea:    1
Proba 1 50m Liber 2000  Băieţi
Loc Nume Prenume An Club Timp
1 Hariga Alexandru 2000 SCB 35,16 5
2 Grosu Daniel 2000 SCB 38,15 4
3 Lucaci Alexandru 2000 SCB 38,42 3
4 Diaconu Andrei 2000 VPN 39,2 2
5 Mican Mircea 2000 SCB 41,16 1
6 Atomei Ricardo 2000 VPN 41,17
7 Roman Gabriel 2000 SSV 41,32
8 Butnaru Andrei 2000 SCB 41,45
9 Apostol Alexandru 2000 SCB 41,51
10 Catargiu Stefan 2000 SSV 42,89
11 Stoleru Stefan 2000 VPN 43,02
12 Bodnar Alexandru 2000 SSV 44,07
13 Bruma Vlad 2000 SCB 44,32
14 Crăciun Călin 2000 NAU 44,48
15 Hongu Robert 2000 SCB 46,6
16 Asavei Denis 2000 VPN 47,29
17 Cucolaş Sebastian 2000 SSV 56,92
18 Popovici Alexandru 2000 SSV 1.00.36
Proba 2 50 Liber 2000 Fete
Loc Nume Prenume An Club Timp
1 Chilianu Margareta 2000 SCB 37,39 5
2 Pascu Iustina 2000 VPN 37,89 4
3 Ranzescu Alexandra 2000 SCB 38,16 3
4 Popa Denisa 2000 VPN 40,04 2
5 Pascu Diana 2000 SCB 41,58 1
6 Tepes Ana Maria 2000 SCB 41,92
7 Ionascu Edeea 2000 SCB 42,95
8 Savina Ruxandra 2000 SSV 43,11
9 Ilie Mara 2000 SCB 43,27
10 Rusu Giulia 2000 SCB 43,42
11 Andronache Codrina 2000 VPN 43,51
12 Caba Maria 2000 SCB 43,61
13 Tofan Madalina 2000 SCB 43,86
14 Rusu Sabina 2000 SSV 44,04
15 Zaharia Carina 2000 SCB 44,42
16 Lupu Ioana 2000 SSV 44,64
17 Lissov Diana 2000 SSV 44,95
18 Ilies Alexandra 2000 SSV 45,8
19 Boberschi Sabina 2000 SSV 46,89
20 Dascalu Dana 2000 VPN 48,78
21 Glavce Maria 2000 VPN 49,16
22 Druta Andreea 2000 SSV 49,18
Proba 3 50m Liber 1999 Băieţi
Loc Nume Prenume An Club Timp
1 Marchitan Teodor 1999 SSV 35,87 5
2 Munteanu Cosmin 1999 VPN 35,97 4
3 Craciun Marian 1999 LBC 39,35 3
4 Timofte Claudiu 1999 SSV 39,45 2
5 Rotariu Mircea 1999 NAU 39,89 1
6 Nedelcu Alexandru 1999 VPN 40,07
7 Scutelnicu Ovidiu 1999 SSV 41,8
8 Cusniriuc Cristian 1999 SCB 42,54
9 Onesim Ionut 1999 SSV 42,95
10 Laszo Paul 1999 VPN 44,39
11 Avasiloaei Sebastian 1999 SSV 45,14
Proba 4 50m Liber 1999 Fete
Loc Nume Prenume An Club Timp
1 Visan Catrinel 1999 VPN 37,42 5
2 Morari Bianca 1999 SSV 38,45 4
3 Balis Ana Maria 1999 SCB 39,62 3
4 Ungureanu Cosmina 1999 SSV 40,02 2
5 Nastasa Adelina 1999 VPN 40,24 1
6 Cojocari Diana 1999 SSV 42,07
7 Bontas Adeline 1999 VPN 43,42
8 Rosu Delia 1999 SSV 44,8
9 Socoliuc Andra 1999 SSV 57,6
Proba 5 50m Liber 1998 Băieţi
Loc Nume Prenume An Club Timp
1 Glod Ionut 1998 LBC 33,36 5
2 Dobos Florin 1998 VPN 34,92 4
3 Ghitun Florin 1998 SSV 35,29 3
4 Maxim Tudor 1998 SSV 36,9 2
5 Morhan Vlad 1998 SSV 38,45 1
6 Velescu Dragos 1998 NAU 40,1
7 Rotsriu Andrei 1998 SSV 40,57
Proba 6 50m Liber 1998 Fete
Loc Nume Prenume An Club Timp
1 Tofan Diana 1998 VPN 35,76 5
2 Dungeanu Diana 1998 SSV 37,04 4
3 Harhas Giulia 1998 VPN 37,14 3
4 Munteanu Lisa 1998 SSV 37,69 2
5 Ivanov Andreea 1998 VPN 37,76 1
6 Paval Ioana 1998 SSV 38,23
7 Parasca Miruna 1998 SSV 38,98
8 Negrus Georgiana 1998 SSV 43,32
Proba 7 50m Liber 2001 / 2002 Băieţi
Loc Nume Prenume An Club Timp
1 Hriscu Alexandru 2002 LBC 48,67
2 Manole Alexandru 2002 VPN 49,82
3 Croitor Sebastian 2002 SSV 53,45
4 Macovei Victor 2002 SSV 57,36
1 Druga Rares 2001 SCB 39,45 5
2 Mocanu Andrei 2001 SCB 39,65 4
3 Zorila Rares 2001 NAU 40,57 3
4 Pojoreanu Alexandru 2001 SCB 40,89 2
5 Muraru Tudor 2001 VPN 42,57 1
6 Apetrei Octavian 2001 VPN 43,2
7 Bejan Mihnea 2001 SSV 48,7
8 Rebenciuc Paul 2001 SSV 51,07
9 Grama Antonio 2001 VPN 54,86
Proba 8 50m Liber 2001 Fete
Loc Nume Prenume An Club Timp
1 Cojocaru Georgiana 2001 SCB 45,29 5
2 Acristinei Beatrice 2001 SSV 49,45 4
3 Urdu Ioana 2001 VPN 51,23 3
4 Nitu Antonia 2001 SSV 52,45 2
9. 50m Bras 2000 Băieţi
Loc Nume Prenume An Club Timp
1 HARIGA ALEXANDRU 2000 SCB 51,26 5
2 HONGU ROBERT 2000 SCB 53,13 4
3 BRUMA VLAD 2000 SCB 53,24 3
4 MICAN MIRCEA 2000 SCB 53,6 2
5 LUCACI ALEXANDRU 2000 SCB 54,6 1
6 GROSU DANIEL 2000 SCB 54,86
7 STOLERU STEFAN 2000 VPN 55,23
8 CRACIUN CALIN 2000 NAU 56,29
9 ATOMEI RICARDO 2000 VPN 56,42
10 BUTNARIU ANDREI 2000 SCB 57,12
11 APOSTOL ALEXANDRU 2000 SCB 57,73
12 REBENCIUC PAUL 2001 SSV 58,28
13 DIACONU ANDREI 2000 VPN 58,92
14 CATARGIU STEFAN 2000 SSV 59,13
15 ROMAN GABRIEL 2000 SSV 1.02.11
10. 50m Bras 2000 Fete
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 RUSU GIULIA 2000 SCB 48,95 5
2 IONASCU EDEEA 2000 SCB 49,97 4
3 RANZESCU ALEXANDRA 2000 SCB 50,16 3
4 TOFAN MADALINA 2000 SCB 51,51 2
5 PASCU IUSTINA 2000 VPN 52,48 1
6 LISSOV DIANA 2000 SSV 52,54
7 CABA MARIA 2000 SCB 53,13
8 SAVINA RUXANDRA 2000 SSV 53,57
9 CHILIANU MARGARETA 2000 SCB 54,02
10 ZAHARIA CARINA 2000 SCB 54,26
11 ILIE MARA 2000 SCB 54,64
12 POPA DENISA 2000 VPN 54,9
13 ANDRONACHE CODRINA 2000 VPN 57,6
14 TEPES ANA MARIA 2000 SCB 59,33
15 BOBERSCHI SABINA 2000 SSV 1.00.90
16 DASCALESCU IOANA 2000 VPN 1.01.17
17 PASCU DIANA 2000 SCB 1.01.26
18 ILIES ALEXANDRA 2000 SSV 1.01.51
19 LUPU IOANA 2000 SSV 1.01.64
20 DRUTA ANDREEA 2000 SSV 1.01.86
21 RUSU SABINA 2000 SSV 1.06.89
22 GLAVCE MARIA 2000 VPN 1.07.55
11. 50m Bras 1999 Băieţi
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 MARCHITAN TEODOR 1999 SSV 44,2 5
2 MUNTEANU COSMIN 1999 VPN 48,51 4
3 NEDELCU ALEXANDRU 1999 VPN 51,19 3
4 CUSNIRIU CRISTIAN 1999 SCB 53,23 2
1 SCUTELNICU OVIDIU 1999 SSV 55,16 1
2 LASZO PAUL 1999 VPN 55,98
3 TIMOFTE CLAUDIU 1999 SSV 56,23
4 AVASILOAEI SEBASTIAN 1999 SSV 57,2
5 ONESIM IONUT 1999 SSV 1.00.95
12. 50m Bras 1999 Fete
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 UNGUREANU COSMINA 1999 SSV 48,26 5
2 COJOCARI DIANA 1999 SSV 49,43 4
3 VISAN CATRINEL 1999 VPN 50,67 3
4 BALIS ANA MARIA 1999 SCB 51,04 2
5 BONTAS ADELINE 1999 VPN 52,98 1
6 NASTASA ADINA 1999 VPN 56,36
7 MORARI BIANCA 1999 SSV 58,13
8 ROSU DELIA 1999 SSV 59,97
9 SOCOLIUC ANDRA 1999 SSV 1.08.39
13. 50m Bras 1998 Băieţi
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 MAXIM TUDOR 1998 SSV 45,42 5
2 DOBOS FLORIN 1998 VPN 45,48 4
3 ROTARIU ANDREI 1998 SSV 48,72 3
4 GLOD IONUT 1998 LBC 49,1 2
5 MORHAN VLAD 1998 SSV 49,64 1
6 GHITUN FLORIN 1998 SSV 53,36
14. 50m bras 1998 Fete
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 TOFAN DIANA 1998 VPN 45,48 5
2 PAVAL IOANA 1998 SSV 45,76 4
3 PARASCA MIRUNA 1998 SSV 48,6 3
4 NEGRUS GEORGIANA 1998 SSV 49,13 2
5 DUNGEANU DIANA 1998 SSV 49,2 1
6 HARHAS GIULIA 1998 VPN 49,98
7 MUNTEANU LISA 1998 SSV 50,41
8 IVANOV ANDREEA 1998 VPN 51,76
15. 4x50m Liber 2000 Băieţi
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 SCB 2 2000 2.37.95 10
2 SCB 1 2000 2.38.51 8
3 VPN 1 2000 2.52.46 6
4 SSV 2000 2.58.45 4
5 VPN 2 2000 3.16.21 2
16. 4x50m Liber 2000 Fete
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 SCB 1 2000 2.39.42 10
2 VPN 2000 2.52.73 8
3 SSV 2000 2.56.57 6
4 SCB 2 2000 2.56.89 4
17. 50m Liber 1999 Băieţi
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 SSV 1 1999 2.43.02 10
2 VPN 1999 2.43.67 8
3 SCB 1999 3.00.39 6
4 SSV 2 1999 3.38.32 4
18.50m Spate 2000 Fete
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 RANZESCU ALEXANDRA 2000 SCB 43,62 5
2 CHILIANU MARGARETA 2000 SCB 43,7 4
3 RUSU GIULIA 2000 SCB 44,68 3
4 TEPES ANA MARIA 2000 SCB 44,74 2
5 CABA MARIA 2000 SCB 46,13 1
6 ZAHARIA CARINA 2000 SCB 46,46
7 PASCU IUSTINA 2000 VPN 46,76
8 POPA DENISA 2000 VPN 46,77
9 PASCU DIANA 2000 SCB 47,54
10 IONASCU EDEEA 2000 SCB 48,24
11 LISSOV DIANA 2000 SSV 48,56
12 TOFAN MADALINA 2000 SCB 48,76
13 ILIES ALEXANDRA 2000 SSV 49,48
14 ILIE MARA 2000 SCB 49,69
15 LUPU IOANA 2000 SSV 50,14
16 DRUTA ANDREEA 2000 SSV 50,6
17 RUSU SABINA 2000 SSV 50,92
18 SAVINA RUXANDRA 2000 SSV 52,23
19 BOBERSCHI SABINA 2000 SSV 53,7
20 DASCALU DANA 2000 VPN 56,45
21 ANDRONACHE CODRINA 2000 VPN 56,57
22 GLAVCE MARIA 2000 VPN 59,51
19.50m Spate 2000  Băieţi
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 GROSU DANIEL 2000 SCB 42,51 5
2 HARIGA ALEXANDRU 2000 SCB 42,89 4
3 MICAN MIRCEA 2000 SCB 44,26 3
4 BUTNARU ANDREI 2000 SCB 44,92 2
5 ROMAN GABRIEL 2000 SSV 45,12 1
6 LUCACI ALEXANDRU 2000 SCB 47,02
7 APOSTOL ALEXANDRU 2000 SCB 47,07
8 CRACIUN CALIN 2000 NAU 49,26
9 ATOMEI RICARDO 2000 VPN 51,21
10 CATARGIU STEFAN 2000 SSV 51,41
11 BRUMA VLAD 2000 SCB 51,87
12 ASAVEI DENIS 2000 VPN 52,64
13 STOLERU STEFAN 2000 VPN 52,82
14 BODNAR ALEXANDRU 2000 SSV 55,4
15 DIACONU ANDREI 2000 VPN 55,49
16 HONGU ROBERT 2000 SCB 55,76
17 CUCOLAS SEBASTIAN 2000 SSV 1.02.80
18 POPOVICI ALEXANDRU 2000 SSV 1.13.86
20. 50m SPATE 1999 Fete
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 VISAN CATRINEL 1999 VPN 42,39 5
2 MORARI BIANCA 1999 SSV 44,92 4
3 UNGUREANU COSMINA 1999 SSV 45,17 3
4 BALIS ANA MARIA 1999 SCB 46,33 2
5 COJOCARI DIANA 1999 SSV 47,13 1
1 NASTASA ADELINA 1999 VPN 48,04
2 ROSU DELIA 1999 SSV 49,95
3 BONTAS ADELINE 1999 VPN 50,86
4 SOCOLIUC ANDRA 1999 SSV 1.03.29
21. 50m SPATE 1999 Băieţi
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 MARCHITAN TEODOR 1999 SSV 42,42 5
2 MUNTEANU COSMIN 1999 VPN 42,86 4
3 NEDELCU ALEXANDRU 1999 VPN 45,39 3
4 CRACIUN MARIAN 1999 LBC 46,16 2
5 CUSNIRIUC CRISTIAN 1999 SCB 46,57 1
6 ONESIM IONUT 1999 SSV 48,13
7 SCUTELNICU OVIDIU 1999 SSV 49,16
8 TIMOFTE CLAUDIU 1999 SSV 49,7
9 AVASILOAEI SEBASTIAN 1999 SSV 49,8
10 ROTARIU MIRECEA 1999 NAU 50,58
11 LASZO PAUL 1999 VPN 52,29
22. 50m SPATE 1998 Fete
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 TOFAN DIANA 1998 VPN 40,67 5
2 PAVAL IOANA 1998 SSV 41,89 4
2 MUNTEANU LISA 1998 SSV 41,89 3
3 DUNGEANU DIANA 1998 SSV 41,93 2
4 IVANOV ANDREEA 1998 VPN 42,26 1
5 HARHAS GIULIA 1998 VPN 45,7
6 PARASCA MIRUNA 1998 SSV 46,1
7 NEGRUS GEORGIANA 1998 SSV 47,13
23. 50m SPATE 1998 Băieţi
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 GLOD IONUT 1998 LBC 37,42 5
2 DOBOS FLORIN 1998 VPN 37,7 4
3 MAXIM TUDOR 1998 SSV 42,96 3
4 MORHAN VLAD 1998 SSV 46,51 2
5 GHITUN FLORIN 1998 SSV 46,82 1
6 ROTARIU ANDREI 1998 SSV 50,61
7 VELESCU DRAGOS 1998 NAU 51,07
24. 50m SPATE 2001 Fete
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 COJOCARU GEORGIANA 2001 SCB 47,29 5
2 URDU IOANA 2001 VPN 53,89 4
3 NITU ANTONIA 2001 SSV 1.00.42 3
4 ACRISTINEI BEATRICE 2001 SSV 1.02.18 2
25. 50m SPATE 2001 / 2002 Băieţi
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 HRISCU ALEXANDRU 2002 LBC 55,7
2 MANOLE ALEXANDRU 2002 VPN 56,02
3 CROITOR SEBASTIAN 2002 SSV 58,2
4 MACOVEI VICTOR 2002 SSV 1.11.45
1 DRUGA RARES 2001 SCB 42,95 5
2 MOCANU ANDREI 2001 SCB 44,98 4
3 ZORILA RARES 2001 NAU 48,36 3
4 POJOREANU ALEXANDRU 2001 SCB 48,89 2
5 APETREI OCTAVIAN 2001 VPN 51,08 1
6 REBENCIUC PAUL 2001 SSV 51,96
7 MURARU TUDOR 2001 VPN 53,51
8 GRAMA ANTONIO 2001 VPN 59
9 BEJAN MIHNEA 2001 SSV 1.00.70
26. 50m FLUTURE 2000 Fete
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 RANZESCU ALEXANDRA 2000 SCB 41,67 5
2 CHILIANU MARGARETA 2000 SCB 43,48 4
3 PASCU IUSTINA 2000 VPN 45,2 3
4 POPA DENISA 2000 VPN 49,53 2
5 TEPES ANA MARIA 2000 SCB 50,16 1
6 ILIE MARA 2000 SCB 50,64
7 IONASCU EDEEA 2000 SCB 51,26
8 PASCU DIANA 2000 SCB 51,36
9 RUSU GIULIA 2000 SCB 53,23
10 TOFAN MADALINA 2000 SCB 56,33
11 SAVINA RUXANDRA 2000 SSV 57,02
12 ZAHARIA CARINA 2000 SCB 57,04
13 CABA MARIA 2000 SCB 57,6
14 ANDRONACHE cODRINA 2000 VPN 58,54
15 LISSOV DIANA 2000 SSV 1.00.42
16 LUPU IOANA 2000 SSV 1.01.07
27. 50m FLUTURE 2000 Băieţi
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 MICAN MIRCEA 2000 SCB 43,76 5
2 GROSU DANIEL 2000 SCB 46,26 4
3 HARIGA ALEXANDRU 2000 SCB 46,45 3
4 BUTNARIU ANDREI 2000 SCB 46,98 2
5 LUCACI ALEXANDRU 2000 SCB 48,45 1
6 STOLERU STEFAN 2000 VPN 50,89
7 ROMAN GABRIEL 2000 SSV 51,9
8 APOSTOL ALEXANDRU 2000 SCB 55,95
9 BRUMA VLAD 2000 SCB 56,51
10 BODNAR ALEXANDRU 2000 SSV 57,31
11 ATOMEI RICARDO 2000 VPN 58,04
12 CATARGIU STEFAN 2000 SSV 58,95
13 CRACIUN CALIN 2000 NAU 1.00.80
14 HONGU ROBERT 2000 SCB 1.01.77
28. 50m FLUTURE 1999 Fete
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 VISAN CATRINEL 1999 VPN 46,39 5
2 BALIS ANA MARIA 1999 SCB 48,7 4
3 NASTASA ADINA 1999 VPN 48,78 3
4 BONTAS ADELINE 1999 VPN 54,23 2
5 UNGUREANU COSMINA 1999 SSV 56,42 1
6 MORARI BIANCA 1999 SSV 1.02.58
7 ROSU DELIA 1999 SSV 1.03.75
8 COJOCARI DIANA 1999 SSV 1.06.92
29. 50m FLUTURE 1999 Băieţi
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 MARCHITAN TEODOR 1999 SSV 39,77 5
2 MUNTEANU COSMIN 1999 VPN 41,7 4
3 NEDELCU ALEXANDRU 1999 VPN 48,22 3
4 TIMOFTE CLAUDIU 1999 SSV 50,02 2
5 CUSNIRIU CRISTIAN 1999 SCB 53,89 1
6 ONESIM IONUT 1999 SSV 54,29
7 LASZO PAUL 1999 VPN 58,58
8 SCUTELNICU OVIDIU 1999 SSV 1.06.67
30. 50m FLUTURE 1998 Fete
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 TOFAN DIANA 1998 VPN 41,54 5
2 DUNGEANU DIANA 1998 SSV 46,7 4
3 PAVAL IOANA 1998 SSV 46,74 3
4 IVANOV ANDREEA 1998 VPN 47,67 2
5 HARHAS GIULIA 1998 VPN 51,6 1
6 MUNTEANU LISA 1998 SSV 51,73
7 NEGRUS GEORGIANA 1998 SSV 58,2
8 PARASCA MIRUNA 1998 SSV 59,07
31. 50m FLUTURE 1998 Băieţi
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 GLOD IONUT 1998 LBC 40,67 5
2 MAXIM TUDOR 1998 SSV 42,86 4
3 DOBOS FLORIN 1998 VPN 43,02 3
4 MORHAN VLAD 1998 SSV 48,8 2
5 GHITUN FLORIN 1998 SSV 54,2 1
6 ROTARIU ANDREI 1998 SSV 1.03.10
32. 4x50m Liber 1999 Fete
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 VPN 1999 2.41.57 10
2 SSV 1 1999 2.51.64 8
3 SSV 2 1999 3.15.58 6
33. 50m Liber 1998 Fete
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 SSV 1 1998 2.31.02 10
2 VPN 1998 2.31.12 8
3 SSV 2 1998 3.13.51 6
33. 4x50m Liber 1998 Băieţi
Culoar Nume Prenume An Club Timp
1 VPN 1998 2.33.51 10
2 SSV 1998 2.35.29 8
3 LBC 1998 2.36.88 6
4 NAU 1998 2.48.16 4
LEGENDA
SCB – Clubul Sportiv Municipal Bacau
LBC – Liceul cu Program Sportiv Bacau
VPN – Clubul Sportiv Vip Sangym Piatra Neamt
NAU – Nautica Bacau
SSV – Clubul Sportiv Scoala 3 Suceava