Rezultate

CUPA VIP  LA INOT
EDITIA a VI-a 2009
ETAPA I A CUPEI MOLDOVEI

 

LISTA REZULTATE SERII

REUNIUNEA: 1

CULOAR

NUME si PRENUME

AN

CLUB

TIMP de OBTINUT

PROBA: 1.                  100 Liber OPEN Baieti

4

Parastiuc Adi

1994

CSM

00:57.760

2

Potra Vlad

1994

ASB

59:59.999

3

Visan Cezar

1994

VPN

01:02.070

5

Campean Raul

1994

SWC

01:07.250

2

Varvaroi Alexandru

1994

CSM

01:11.170

1

Mita Paul

1994

VPN

01:13.130

3

Hogea Octav

1994

VPN

01:13.730

4

Nohai Claudiu

1994

VPN

01:14.080

5

Dobos Florin

1994

VPN

01:15.840

1

Munteau Alexandru

1994

SWC

01:16.400

2

Munteanu Cosmin

1994

VPN

01:23.200

2

BORCEA DRAGOS

1994

VPN

01:25.760

4

Nedelcu Alexandru

1994

VPN

01:27.480

3

Ojica Tudor

1994

VPN

01:34.820

4

Laslo Paul

1994

VPN

01:40.190

3

Streza Rares

1994

SWC

59:59.999

 

PROBA: 2. 100 Liber OPEN FETE

3

Pacurar Alexandra

1994

CSW

01:10.430

2

Curca Florina

1994

VPN

01:10.690

4

Ivacson Bianca

1994

VPN

01:10.800

3

Tanasa Andra

1994

VPN

01:13.490

5

Niste Maria Miruna

1994

CSW

01:14.690

5

Tofan Diana

1994

VPN

01:17.220

2

Andonie Andreea

1994

SWC

01:21.020

4

Farcasan Anca

1994

SWC

01:21.340

1

Mosut Codruta

1994

SWC

01:23.460

1

Harhas Giulia

1994

VPN

01:24.740

3

Ivanov Andreea

1994

VPN

01:26.110

2

Miclaus Vivoschi Sandra

1994

SWC

01:31.010

5

Nastase Adina

1994

VPN

01:31.390

4

Visan Catrinel

1994

VPN

01:31.650

1

Negrea Diana

1994

CSW

59:59.999

PROBA: 3. 50 Liber 2001 – si mai mici Baieti

2

Druga Rares

2001

SCB

00:39.840

3

Apetrei Octavian

2001

VPN

00:40.080

4

Mocanu Andrei

2001

SCB

00:40.650

5

Zorila Rares

2001

NAU

00:41.780

1

Pojoreanu Alexandru

2001

SCB

00:43.940

3

Bejan Mihnea

2001

SSV

00:44.070

5

Muraru Tudor

2001

VPN

00:45.740

1

Ciolpan Alexandru

2001

CSW

00:46.040

5

Doaga Claudiu Andrei

2001

SCM

00:47.200

2

Matei Francisc

2002

SWC

00:47.540

4

Cicos Jonathan

2001

CSW

00:50.940

2

Trif Horatiu

2001

CSW

00:51.050

1

Grama Antoniu

2001

VPN

00:51.720

3

Lupu Alexandru

2001

SCB

00:52.040

5

Anghel Ciprian

2001

SWC

00:53.620

4

Rebenciuc Paul

2001

SSV

00:53.720

4

Moise Cezar Fabian

2001

ASB

00:54.950

5

Budiu Flavius

2002

SWC

00:54.980

3

Cioloca Bogdan

2001

CSW

00:56.240

1

Manole Alexandru

2002

VPN

00:58.410

2

Croitor Sebastian

2002

SSV

00:59.270

1

Florea Alexandru

2002

NAU

01:04.020

2

Caus Mihnea

2002

NAU

01:05.430

3

Dorin Rares

2002

NAU

01:08.740

2

Botez Daniel

2002

NAU

59:59.999

3

Palosan Paul

2001

SWC

59:59.999

4

Szebeszy Ramses

2001

SWC

59:59.999

 

PROBA: 4. 50 Liber 2001 – si mai mici Fete

3

Cojocaru Georgiana

2001

SCB

00:43.040

3

Sicobean Alexandra

2001

CSW

00:45.200

4

Tantau Iulia

2001

CSW

00:45.930

1

Urda Ioana

2001

VPN

00:48.390

2

Mircea Fanatean Ana

2001

CSW

00:52.600

5

Iftimie Patricia

2001

SCB

00:54.160

1

Manasa Ioana Maria

2001

SCM

00:55.170

2

Rubi Eva

2001

ASB

00:55.880

4

Tifu Ruxandra Ioana

2001

ASB

00:58.740

3

Scorupschi Teodora

2001

VPN

00:59.870

5

Satmari Sandra

2001

CSW

01:01.050

1

Valea Andrada

2002

CSW

01:01.450

4

Kavida Eva

2002

CSW

01:02.170

3

Moldovan Ioana

2001

SWC

01:04.300

2

Andonie Carmen

2002

SWC

01:05.450

4

Galeru Mara

2002

NAU

01:12.440

5

Ratiu Mayta

2002

SWC

01:13.610

1

Sifosi Teodora

2002

CSW

01:14.120

2

Sarsaniuc Teodora

2002

VPN

01:14.180

5

Kavida Despina

2002

CSW

01:24.520

PROBA: 5. 50 Liber 1999 – 2000 Baieti

1

Ratiu George

2000

SWC

00:34.340

3

Munteau Alexandru

1999

SWC

00:34.350

2

Marchitan Teodor

1999

SSV

00:36.260

4

Munteanu Cosmin

1999

VPN

00:36.310

5

Gligan Vlad Adrian

2000

SWC

00:36.550

5

Grosu Daniel

2000

SCB

00:38.210

1

Campan Mihai

1999

SWC

00:38.950

3

Hariga Alexandru

2000

SCB

00:39.100

4

Butnariu Andrei

2000

SCB

00:39.970

4

Lucaci Alexandru

2000

SCB

00:40.200

1

Nedelcu Alexandru

1999

VPN

00:40.280

2

Diaconu Andrei

2000

VPN

00:40.390

1

Craciun Marian

1999

LBC

00:40.590

4

Stoleru Stefan

2000

VPN

00:41.270

3

Catargiu Stefan

2000

SSV

00:41.340

3

Roman Gabriel

2000

SSV

00:41.640

5

Timofte Claudiu

1999

SSV

00:41.960

4

Onesim Ionut

1999

SSV

00:42.270

3

Ojica Tudor

1999

VPN

00:42.800

3

Apostol Alexandru

2000

SCB

00:43.880

2

Mican Mircea

2000

SCB

00:44.460

4

Scutelnicu Ovidiu

1999

SSV

00:44.700

1

Craciun Calin

2000

NAU

00:44.950

5

Atomei Ricardo

2000

VPN

00:45.370

5

Laszlo Paul

1999

VPN

00:45.570

1

Cusnirius Cristian

1999

SCB

00:45.640

2

Dios Mark

2000

SWC

00:45.740

2

Bodnar Alexandru

2000

SSV

00:45.820

5

Constantinoiu Rares

2000

SCB

00:46.160

4

Bruma Vlad

2000

SCB

00:46.230

3

Hongu Robert

2000

SCB

00:46.270

5

Asavei Denis

2000

VPN

00:46.540

1

Avasiloaiei Sebastian

1999

SSV

00:46.990

2

Popa Andy

2000

SCB

00:50.120

2

Blaga Andrei

2000

SCB

00:51.180

3

Tatar Mihai

1999

SWC

00:51.620

4

Bobocea Victor Erik

1999

LBC

00:55.250

3

Gogoana Radu Alexandru

1999

VPN

01:03.340

2

Grigoriu Costin

2000

VPN

01:14.830

4

Radu Arnando

2000

VPN

59:59.999

2

Mihoc George

2000

SWC

59:59.999

 

PROBA: 6. 50 Liber 1999 – 2000 Fete

3

Andonie Andreea

1999

SWC

00:35.720

3

Maier Alisa Maria

2000

CSW

00:36.510

2

Chilianu Margareta

2000

SCB

00:38.140

4

Ranzescu Alexandra

2000

SCB

00:38.580

4

Pascu Iustina

2000

VPN

00:38.580

2

Maxim Melisa

2000

SWC

00:38.850

5

Popa Denisa

2000

VPN

00:38.950

1

Nastase Adina

1999

VPN

00:39.460

4

Visan Catrinel

1999

VPN

00:39.460

1

Morari Bianca

1999

SSV

00:40.080

5

Ungureanu Cosmina

1999

SSV

00:40.780

3

Crisan Ina

2000

CSW

00:40.800

5

Oros Agnes

2000

CSW

00:41.030

2

Balis Ana Maria

2000

SCB

00:41.290

4

Tepes Ana Maria

2000

SCB

00:41.410

1

Racz Orsolya

2000

CSW

00:41.420

2

Miclaus Vivoski Sandra

1999

SWC

00:41.460

5

Pascu Diana

2000

SCB

00:41.820

1

Toderas Silvia

2000

CSW

00:42.460

1

Bontas Adeline

1999

VPN

00:42.520

4

Ionascu Edeea

2000

SCB

00:43.140

3

Ilie Mara

2000

SCB

00:43.980

3

Tofan Madalina

2000

SCB

00:44.010

2

Kontra Nicola Maria

2000

ASB

00:44.220

2

Savina Ruxandra

2000

SSV

00:44.610

4

Lissov Diana

2000

SSV

00:44.820

1

Rusu Sabina

2000

SSV

00:44.840

5

Rusu Giulia

2000

SCB

00:44.940

3

Rosu Delia

1999

SSV

00:45.440

3

Andronache Codrina

2000

VPN

00:46.040

3

Cojocari Diana

1999

SSV

00:46.200

1

Caba Maria

2000

SCB

00:46.670

5

Lupu Ioan

2000

SSV

00:46.700

2

Dascalescu Dana

2000

VPN

00:47.050

5

Ilies Alexandra

2000

SSV

00:47.870

4

Zaharia Carina

2000

SCB

00:48.960

4

Boperschi Sabina

2000

SSV

00:49.150

4

Palade Stefania

1999

LBC

00:51.340

1

Druta Andreea

2000

SSV

00:53.550

5

Glavce Maria

2000

VPN

00:53.580

2

Muresan Larisa

1999

SWC

00:54.440

1

Sarsaniuc Maria

2000

VPN

00:56.930

2

Ciceo Ioana

2000

SWC

00:59.490

5

Socoliuc Andra

1999

SSV

01:02.700

3

Anghel Raluca Mariuca

2000

SCM

59:59.999

PROBA: 7. 50 Liber 1997 – 1998 Baieti

4

Campean Raul

1997

SWC

00:29.940

3

Birgu Cristin Tiberiu

1997

LBC

00:32.180

1

Nohai Claudiu

1997

VPN

00:33.340

2

Mita Paul

1997

VPN

00:33.700

5

Glod Ionut Daniel

1998

LBC

00:33.900

2

Dobos Florin

1998

VPN

00:33.940

5

Ghitun Florin

1998

SSV

00:36.910

3

Maxim Tudor

1998

SSV

00:39.440

1

Morhan Vlad

1998

SSV

00:40.060

3

Rotariu Andrei

1998

SSV

00:41.470

4

Chelariu Silviu

1998

VPN

00:51.700

4

Streza Rares

1998

SWC

59:59.999

PROBA: 8. 50 Liber 1997 – 1998 Fete

3

Pacurar Alexandra

1997

CSW

00:31.990

2

Coteanu Madalina Cristina

1997

LBC

00:32.650

1

Ivacson Bianca

1997

VPN

00:33.330

4

Niste Maria Miruna

1997

CSW

00:33.430

5

Tanasa Andra

1997

VPN

00:33.490

3

Negrea Diana

1997

CSW

00:34.700

4

Dobarceanu Mariuca

1997

LBC

00:34.750

1

Tofan Diana

1998

VPN

00:35.990

2

Farcasan Anca

1998

SWC

00:36.190

5

Dungeanu Diana

1998

SSV

00:36.870

2

Puscas Georgiana

1998

ASB

00:37.410

5

Trif Patricia

1998

CSW

00:37.730

4

Ivanov Andreea

1998

VPN

00:37.850

3

Munteanu Lisa

1998

SSV

00:38.920

4

Pavel Ioana

1998

SSV

00:38.990

1

Craciun Miruna

1997

NAU

00:39.660

1

Harhas Giulia

1998

VPN

00:39.910

2

Parasca Miruna

1998

SSV

00:41.460

3

Mocanescu Ilinca

1998

SWC

00:41.810

5

Negrus Georgiana

1998

SSV

00:45.650

4

Gavril Elena

1998

VPN

00:45.860

2

Mosut Codruta

1997

SWC

00:46.860

3

Ismana Lorena

1997

VPN

00:55.710

 

PROBA: 9. 50 Liber OPEN Baieti

2

Parastiuc Adi

1994

CSM

00:26.260

3

Visan Cezar

1994

VPN

00:27.970

1

Varvaroi Alexandru

1994

CSM

00:31.690

4

Potra Vlad

1994

ASB

00:32.250

5

Hogea Octavian

1994

VPN

00:32.500

3

Ungureanu Ciprian

1994

CSM

00:33.990

2

Borcea Dragos

1994

VPN

00:35.730

4

Ciobanasu Remus Razvan

1994

LBC

00:35.740

5

Ungureanu Cosmin

1994

VPN

00:44.450

PROBA: 10. 50 Liber OPEN Fete

3

Curca Florina

1994

VPN

00:31.800

4

Armasu Andra

1994

VPN

00:47.400

PROBA: 11. 50 Bras 1999 – 2000 Baieti

3

Munteanu Alexandru

1999

SWC

00:42.430

2

Munteanu Cosmin

1999

VPN

00:43.180

1

Nedelcu Alexandru

1999

VPN

00:43.510

4

Ratiu George

2000

SWC

00:50.690

3

Gligan Vlad Adrian

2000

SWC

00:51.550

2

Hariga Alexandru

2000

SCB

00:51.600

2

Hongu Robert

2000

SCB

00:54.390

4

Mican Mircea

2000

SCB

00:55.140

5

Lucaci Alexandru

2000

SCB

00:55.640

1

Campan Mihai

1999

SWC

00:55.780

1

Cusinirius Cristian

1999

SCB

00:56.380

2

Avasiloaiei Sebastian

1999

SSV

00:56.440

3

Butnariu Andrei

2000

SCB

00:56.760

4

Craciun Calin

2000

NAU

00:57.000

5

Dios Mark

2000

SWC

00:57.380

1

Bruma Vlad

2000

SCB

00:57.380

3

Stoleru Stefan

2000

VPN

00:57.670

5

Grosu Daniel

2000

SCB

00:58.150

3

Laszlo Paul

1999

VPN

00:58.310

5

Atomei Ricardo

2000

VPN

00:58.880

3

Timofte Claudiu

1999

SSV

00:59.270

4

Apostol Alexandru

2000

SCB

01:00.100

1

Scutelnicu Ovidiu

1999

SSV

01:00.560

2

Ojica Tudor

1999

VPN

01:00.920

2

Onesim Ionut

1999

SSV

01:02.450

3

Diaconu Andrei

2000

VPN

01:04.960

5

Constantinoiu Rares

2000

SCB

01:06.590

4

Catargiu Stefan

2000

SSV

01:06.900

1

Asavei Denis

2000

VPN

01:10.380

5

Grigoriu Costin

2000

VPN

01:17.010

4

Tatar Mihai

1999

SWC

01:19.060

2

Gogoana Radu Alexandru

1999

VPN

01:35.820

4

Marchitan Teodor

1999

SSV

59:59.999

5

Mihoc George

2000

SWC

59:59.999

 

PROBA: 12. 50 Bras 1999 – 2000 Fete

3

Maier Alisa Maria

2000

CSW

00:49.950

2

Maxim Melissa

2000

SWC

00:50.580

1

Rusu Giulia

2000

SCB

00:50.590

5

Visan Catrinel

1999

VPN

00:50.880

3

Ranzescu Alexandra

2000

SCB

00:51.410

1

Miclaus Vivoschi Sandra

1999

SWC

00:51.630

3

Ungureanu Cosmina

1999

SSV

00:51.650

5

Ionascu Edeea

2000

SCB

00:51.830

4

Pascu Iustina

2000

VPN

00:51.910

1

Andonie Andreea

1999

SWC

00:52.050

4

Cojocari Diana

1999

SSV

00:52.550

2

Tofan Madalina

2000

SCB

00:52.930

5

Popa Denisa

2000

VPN

00:53.020

4

Chilianu Margareta

2000

SCB

00:53.200

2

Balis Ana Maria

2000

SCB

00:54.140

4

Lissov Diana

2000

SSV

00:54.560

3

Savina Ruxandra

2000

SSV

00:55.290

3

Bontas Adeline

1999

VPN

00:55.520

4

Nastase Adina

1999

VPN

00:55.610

5

Oros Agnes

2000

CSW

00:55.970

5

Caba Maria

2000

SCB

00:56.100

3

Ilie Mara

2000

SCB

00:56.180

5

Racz Orsolya

2000

CSW

00:56.390

2

Bulea Octavia

1999

ASB

00:57.520

4

Lupu Ioana

2000

SSV

01:00.490

1

Andronache Codrina

2000

VPN

01:00.740

3

Morari Bianca

1999

SSV

01:00.850

4

Zaharia Karina

2000

SCB

01:01.030

1

Toderas Silvia

2000

CSW

01:02.040

5

Boberschi Sabina

2000

SSV

01:02.260

2

Crisan Ina

2000

CSW

01:02.400

2

Tepes Ana Maria

2000

SCB

01:02.650

2

Rosu Delia

1999

SSV

01:03.350

1

Ilies Alexandra

2000

SSV

01:04.860

2

Muresan Larisa

1999

SWC

01:06.190

1

Pascu Diana

2000

SCB

01:06.880

3

Dascalescu Dana

2000

VPN

01:07.290

4

Glafce Maria

2000

VPN

01:11.660

PROBA: 13. 50 Bras 1997 – 1998 Baieti

3

Birgu Cristin Tiberiu

1997

LBC

00:40.680

4

Campean Raul

1997

SWC

00:41.350

1

Dobos Florin

1998

VPN

00:45.030

2

Mita Paul

1997

VPN

00:46.310

4

Maxim Tudor

1998

SSV

00:47.080

2

Nohai Claudiu

1997

VPN

00:48.310

1

Morhan Vlad

1998

SSV

00:49.170

5

Glod Ionut Daniel

1998

LBC

00:49.500

4

Rotariu Andrei

1998

SSV

00:52.390

5

Ghitun Florin

1998

SSV

00:55.500

3

Bucataru Dragos

1997

VPN

01:04.230

3

Streza Rares

1998

SWC

59:59.999

PROBA: 14. 50 Bras 1997 – 1998 Fete

3

Tofan Diana

1998

VPN

00:43.820

2

Dobarceanu Mariuca

1997

LBC

00:45.400

1

Tanasa Andra

1997

VPN

00:45.530

4

Negrea Diana

1997

CSW

00:45.680

3

Pavel Ioana

1998

SSV

00:46.620

5

Mocanescu Ilinca

1998

SWC

00:47.700

1

Farcasan Anca

1998

SWC

00:47.910

4

Coteanu Madalina Cristina

1997

LBC

00:48.610

2

Parasca Miruna

1998

SSV

00:49.460

4

Dungeanu Diana

1998

SSV

00:49.920

5

Mosut Codruta

1997

SWC

00:51.070

2

Harhas Giulia

1998

VPN

00:51.280

3

Negrus Georgiana

1998

SSV

00:51.500

4

Ivanov Andreea

1998

VPN

00:53.090

1

Munteanu Lisa

1998

SSV

00:53.370

5

Trif Patricia

1998

CSW

00:57.880

1

Gavril Elena

1998

VPN

01:14.880

2

Craciun Miruna

1997

NAU

59:59.999

5

Niste Maria

1997

CSW

59:59.999

3

Pacurar Alexandra

1997

CSW

59:59.999

 

PROBA: 15. 50 Bras OPEN Baieti

4

Parastiuc Adi

1994

CSM

00:35.900

3

Visan Cezar

1994

VPN

00:37.840

2

Hogea Octav

1994

VPN

00:41.310

5

Ungureanu Ciprian

1994

CSM

00:46.520

3

Borcea Dragos

1994

VPN

00:52.780

5

Bejan Mihnea

1994

SSV

00:55.570

1

Cociorva Alexandro

1994

SCM

00:57.470

2

Rebenciuc Paul

1994

SSV

01:01.300

4

Apetrei Octav

1994

VPN

01:01.510

5

Grama Antoniu

1994

VPN

01:04.710

2

Muraru Tudor

1994

VPN

01:05.190

3

Ciolpan Alexandru

1994

CSW

01:06.640

4

Cicos Jonathan

1994

CSW

01:07.190

1

Trif Horatiu

1994

CSW

01:07.510

1

Ciobanasu Remus Razvan

1994

LBC

59:59.999

PROBA: 16. 50 Bras OPEN Fete

3

Curca Florina

1994

VPN

00:41.670

4

Tantau Iulia

1994

CSW

00:59.330

4

Urda Ioana

1994

VPN

00:59.840

3

Sicobean Alexandra

1994

CSW

01:02.240

2

Rubi Eva

1994

ASB

01:03.120

2

Mircea Fanatean Ana

1994

CSW

01:13.880

PROBA: 17. 50 Spate OPEN Baieti

4

Parastiuc Adi

1994

CSM

00:31.000

3

Visan Cezar

1994

VPN

00:33.050

3

Varvaroi Alexandru

1994

CSM

00:37.330

1

Hogea Octavian

1994

VPN

00:38.810

2

Ciobanasu Remus Razvan

1994

LBC

00:42.790

2

Ungureanu Ciprian

1994

CSM

00:43.310

4

Ungureanu Cosmin

1994

VPN

00:47.370

PROBA: 18. 50 Spate OPEN Fete

3

Curca Florina

1994

VPN

00:38.240

4

Armasu Andra

1994

VPN

59:59.999

PROBA: 19. 50 Spate 2001 – si mai mici Baieti

4

Druga Rares

2001

SCB

00:43.260

3

Mocanu Andrei

2001

SCB

00:45.290

1

Pojoreanu Alexandru

2001

SCB

00:47.720

3

Doaga Claudiu Andrei

2001

SCM

00:49.100

4

Zorila Rares

2001

NAU

00:50.210

5

Apetrei Octavian

2001

VPN

00:51.210

1

Cicos Jonathan

2001

CSW

00:53.090

2

Cociorva Alexandro

2001

SCM

00:54.460

3

Rebenciuc Paul

2001

SSV

00:54.590

4

Matei Francisc

2002

SWC

00:55.490

4

Ciolpan Alexandru

2001

CSW

00:55.620

3

Grama Antonio

2001

VPN

00:55.970

1

Muraru Tudor

2001

VPN

00:56.190

1

Lupu Alexandru

2001

SCB

00:57.810

2

Florea Alexandru

2002

NAU

00:59.910

5

Bejan Mihnea

2001

SSV

01:01.140

5

Budiu Flavius

2002

SWC

01:01.380

2

Trif Horatiu

2001

CSW

01:07.010

5

Cioloca Bogdan

2001

CSW

01:07.560

1

Manole Alexandru

2002

VPN

01:08.710

2

Anghel Cirpian

2001

SWC

01:10.100

3

Botez Daniel

2002

NAU

01:10.520

2

Croitor Sebastian

2002

SSV

01:10.970

5

Caus Mihnea

2002

NAU

01:15.230

4

Dorin Rares

2002

NAU

59:59.999

 

PROBA: 20.              50 Spate 2001 – si mai mici Fete

3

Cojocaru Georgiana

2001

SCB

00:47.880

2

Sicobean Alexandra

2001

CSW

00:52.940

4

Iftimie Patricia

2001

SCB

00:53.080

2

Manasa Ioana Maria

2001

SCM

00:53.400

4

Urda Ioana

2001

VPN

00:54.340

5

Tantau Iulia

2001

CSW

00:57.980

1

Valea Andra

2002

CSW

01:00.720

3

Satmari Sandra

2001

CSW

01:02.950

5

Rubi Eva

2001

ASB

01:03.690

1

Mircea Fanatean Ana

2001

CSW

01:04.600

5

Kavida Eva

2002

CSW

01:07.930

1

Andonie Carmen

2002

SWC

01:11.310

4

Sarsaniuc Teodora

2002

VPN

01:11.660

5

Sifosi Teodora

2002

CSV

01:12.700

4

Moldovan Ioana

2001

SWC

01:13.860

2

Scorupschi Andreea

2001

VPN

01:13.880

3

Ratiu Mayta

2002

SWC

01:16.030

2

Kavida Despina

2002

CSW

01:19.960

3

Galeru Mara

2002

NAU

01:28.690

PROBA: 21. 50 Spate 1999 – 2000 Baieti

3

Munteanu Alexandru

1999

SWC

00:38.660

4

Marchitan Teodor

1999

SSV

00:41.460

5

Munteanu Cosmin

1999

VPN

00:42.040

3

Ratiu George

2000

SWC

00:42.750

4

Gligan Vlad Adrian

2000

SWC

00:43.900

5

Hariga Alexandru

2000

SCB

00:44.480

1

Grosu Daniel

2000

SCB

00:45.150

4

Butnariu Andrei

2000

SCB

00:45.280

1

Nedelcu Alexandru

1999

VPN

00:46.560

2

Campan Mihai

1999

SWC

00:46.880

2

Mican Mircea

2000

SCB

00:47.300

5

Cusinirius Cristian

1999

SCB

00:47.390

3

Roman Gabriel

2000

SSV

00:47.590

4

Craciun Calin

2000

NAU

00:48.070

2

Lucaci Alexandru

2000

SCB

00:48.720

1

Onesim Ionut

1999

SSV

00:50.260

2

Timofte Claudiu

1999

SSV

00:50.610

5

Stoleru Stefan

2000

VPN

00:50.850

5

Constantinoiu Rares

2000

SCB

00:51.960

1

Apostol Alexandru

2000

SCB

00:52.000

3

Bodnar Alexandru

2000

SSV

00:53.040

1

Craciun Marian

1999

LBC

00:53.160

3

Hongu Robert

2000

SCB

00:53.180

4

Ojica Tudor

1999

VPN

00:53.650

3

Catargiu Stefan

2000

SSV

00:53.970

1

Atomei Ricardo

2000

VPN

00:54.070

2

Scutelnicu Ovidiu

1999

SSV

00:54.220

5

Bruma Vlad

2000

SCB

00:54.370

3

Diaconu Andrei

2000

VPN

00:54.490

2

Laszlo Paul

1999

VPN

00:54.880

5

Blaga Andrei

2000

SCB

00:55.000

4

Avasiloaiei Sebastian

1999

SSV

00:55.360

4

Asavei Denis

2000

VPN

00:56.060

2

Popa Andy

2000

SCB

00:56.710

1

Dios Mark

2000

SWC

00:56.820

4

Tatar Mihai

1999

SWC

00:57.850

5

Grigoriu Costin

2000

VPN

00:58.410

3

Bobocea Victor Eric

1999

LBC

00:58.839

2

Radu Armando

2000

VPN

59:59.999

 

PROBA: 22. 50 Spate 1999 – 2000 Fete

3

Andonie Andreea

1999

SWC

00:42.210

4

Visan Catrinel

1999

VPN

00:42.910

3

Maier Alissa Maria

2000

CSW

00:43.350

2

Ranzescu Alexandra

2000

SCB

00:43.780

5

Chilianu Margareta

2000

SCB

00:44.100

4

Pascu Iustina

2000

VPN

00:44.750

5

Popa Denisa

2000

VPN

00:45.020

5

Ungureanu Cosmina

1999

SSV

00:45.260

3

Mocari Bianca

1999

SSV

00:46.940

1

Nastasa Adina

1999

VPN

00:47.060

2

Maxim Melisa

2000

SWC

00:47.130

3

Caba Maria

2000

SCB

00:47.410

2

Ionascu Edeea

2000

SCB

00:47.740

4

Tepes Ana Maria

2000

SCB

00:47.740

3

Pascu Diana

2000

SCB

00:48.080

2

Miclaus Vivoschi Sandra

1999

SWC

00:48.650

4

Ilie Mara

2000

SCB

00:48.680

5

Oros Agnes

2000

CSW

00:49.000

1

Crisan Ina

2000

CSW

00:49.110

1

Tofan Madalina

2000

SCB

00:49.310

3

Rusu Giulia

2000

SCB

00:49.390

4

Cojocari Diana

1999

SSV

00:49.460

4

Ilies Alexandra

2000

SSV

00:49.690

2

Balis Ana Maria

1999

SCB

00:49.720

4

Lissov Diana

2000

SSV

00:50.330

4

Zaharia Carina

2000

SCB

00:50.790

3

Bontas Adeline

1999

VPN

00:51.760

5

Racz Orsolya

2000

CSW

00:51.870

1

Rosu Delia

1999

SSV

00:52.110

4

Palade Stefania

1999

LBC

00:52.740

2

Rusu Sabina

2000

SSV

00:53.250

5

Andronache Codrina

2000

VPN

00:53.570

5

Savina Ruxandra

2000

SSV

00:53.680

1

Toderas Silvia

2000

CSW

00:54.010

2

Lupu Ioana

2000

SSV

00:54.120

1

Druta Andreea

2000

SSV

00:56.030

1

Kontra Nicola Maria

2000

ASB

00:56.530

3

Muresan Larisa

1999

SWC

00:57.360

5

Boberski Sabina

2000

SSV

00:58.480

1

Dascalescu Dana

2000

VPN

00:58.950

3

Glafce Maria

2000

VPN

01:00.840

2

Ciceo Ioana

2000

SWC

01:11.310

5

Socoliuc Andra

1999

SSV

01:16.980

1

Sarsaniuc Maria

2000

VPN

59:59.999

2

Anghel Raluca

2000

SCM

59:59.999

PROBA: 23. 50 Spate 1997 – 1998 Baieti

3

Campeanu Raul

1997

SWC

00:36.370

1

Nohai Claudiu

1997

VPN

00:37.190

4

Glod Ionut Daniel

1998

LBC

00:37.300

5

Mita Paul

1997

VPN

00:39.660

3

Dobos Florin

1998

VPN

00:39.730

2

Birgu Cristin Tiberiu

1997

LBC

00:41.660

4

Maxim Tudor

1998

SSV

00:44.660

2

Ghitun Florin

1998

SSV

00:47.960

5

Morhan Vlad

1998

SSV

00:49.670

1

Rotariu Andrei

1998

SSV

00:54.350

2

CHELARIU SILVIU

1998

VPN

00:55.090

4

Bucataru Dragos

1997

VPN

59:59.999

3

Streza Rares

1998

SWC

59:59.999

 

PROBA: 24.              50 Spate 1997 – 1998 Fete

3

Pacurar Alexandra

1997

CSW

00:37.190

1

Ivacson Bianca

1997

VPN

00:39.530

2

Coteanu Madalina

1997

LBC

00:40.480

4

Tanasa Andra

1997

VPN

00:40.480

4

Tofan Diana

1998

VPN

00:40.980

5

Farcasan Anca

1998

SWC

00:41.210

4

Negrea Diana

1997

CSW

00:41.450

5

Trif Patrcia

1998

CSW

00:42.040

5

Dobarceanu Mariuca

1997

LBC

00:43.740

2

Ivanov Andreea

1998

VPN

00:43.840

1

Dungeanu Diana

1998

SSV

00:43.930

1

Mosut Codruta

1997

SWC

00:44.080

3

Harhas Giulia

1998

VPN

00:44.120

3

Pavel Ioana

1998

SSV

00:45.390

3

Munteanu Lisa

1998

SSV

00:45.860

2

Parasca Miruna

1998

SSV

00:47.500

1

Craciun Miruna

1997

NAU

00:48.450

5

Mocanescu Ilinca

1998

SWC

00:48.480

4

Negrus Georgiana

1998

SSV

00:52.700

2

Niste Maria Miruna

1997

CSW

59:59.999

PROBA: 25. 50 Fluture OPEN Baietii

4

Parastiuc Adi

1994

CSM

00:29.240

3

Visan Cezar

1994

VPN

00:35.690

5

Varvaroi Alexandru

1994

CSM

00:37.650

2

Muraru Tudor

1994

VPN

00:49.500

1

Apetrei Octavian

1994

VPN

00:58.460

5

Trif Horatiu

1994

CSW

01:05.670

4

Ciolpan Alexandru

1994

CSW

01:10.610

3

Cicos Jonathan

1994

CSW

01:11.550

2

Potra Vlad

1994

ASB

59:59.999

PROBA: 26. 50 Fluture OPEN Fete

3

Curca Florina

1994

VPN

00:34.370

2

Sicobean Alexandra

1994

CSW

00:56.380

5

Tantau Iulia

1994

CSW

00:58.040

4

Urda Ioana

1994

VPN

01:05.590

1

Mircea Fanatean Ana

1994

CSW

01:18.810

PROBA: 27. 50 Fluture 1999 – 2000 Baieti

3

Munteanu Alexandru

1999

SWC

00:37.890

2

Munteanu Cosmin

1999

VPN

00:43.020

4

Marghitan Teodor

1999

SSV

00:43.020

5

Ratiu George

2000

SWC

00:43.970

1

Gligan Vlad Adrian

2000

SWC

00:46.420

4

Mican Mircea

2000

SCB

00:48.590

4

Hariga Alexandru

2000

SCB

00:50.490

5

Butnariu Andrei

2000

SCB

00:51.620

1

Nedelcu  Alexandru

1999

VPN

00:52.000

3

Campan Mihai

1999

SWC

00:52.250

4

Stoleru Stefan

2000

VPN

00:53.320

2

Onesim Ionut

1999

SSV

00:54.720

2

Cusnirius Cristian

1999

SCB

00:57.160

3

Bruma Vlad

2000

SCB

00:57.670

4

Timofte Claudiu

1999

SSV

00:59.530

5

Laszlo Paul

1999

VPN

00:59.750

2

Ojica Tudor

1999

VPN

00:59.840

3

Roman Gabriel

2000

SSV

01:00.870

5

Hongu Robert

2000

SCB

01:01.910

2

Apostol Alexandru

2000

SCB

01:02.060

3

Diaconu Andrei

2000

VPN

01:04.520

1

Constantinoiu Rares

2000

SCB

01:05.760

1

Catargiu Stefan

2000

SSV

01:05.850

3

Dios Mark

2000

SWC

01:06.200

1

Atomei Ricardo

2000

VPN

01:06.340

5

Craciun Calin

2000

NAU

01:06.910

5

Bodnar Alexandru

2000

SSV

01:08.460

4

Scutelnicu Ovidiu

1999

SSV

01:12.690

2

Tatar Mihai

1999

SWC

01:13.870

 

PROBA: 28. 50 Fluture 1999 – 2000 Fete

3

Andonie Andreea

1999

SWC

00:42.350

4

Ranzescu Alexandra

2000

SCB

00:43.140

2

Chilianu Margareta

2000

SCB

00:43.600

3

Maier Alissa Maria

2000

CSW

00:45.090

4

Pascu Iustina

2000

VPN

00:46.670

5

Visan Catrinel

1999

VPN

00:46.830

1

Maxim Melisa

2000

SWC

00:46.970

2

Miclaus Vivoschi Sandra

1999

SWC

00:47.630

5

Popa Denisa

2000

VPN

00:49.480

4

Balis Ana Maria

1999

SCB

00:50.480

1

Racz Orsolya

2000

CSW

00:51.120

2

Crisan Ina

2000

CSW

00:51.410

4

Ilie Mara

2000

SCB

00:52.440

1

Nastase Adina

1999

VPN

00:52.900

5

Bontas Adeline

1999

VPN

00:53.170

3

Pascu Diana

2000

SCB

00:56.530

5

Oros Agnes

2000

CSW

00:57.190

3

Toderas Silvia

2000

CSW

00:57.830

3

Andronache Codrina

2000

VPN

00:59.250

1

Savina Ruxandra

2000

SSV

00:59.600

5

Lisov Diana

2000

SSV

00:59.690

2

Ungureanu Cosmina

1999

SSV

01:00.540

1

Morari Bianca

1999

SSV

01:00.660

1

Cojocari Diana

1999

SSV

01:03.310

2

Glafce Maria

2000

VPN

01:05.830

4

Dascalescu Dana

2000

VPN

01:07.820

3

Lupu Ioana

2000

SSV

01:08.130

2

Boberschi Sabina

2000

SSV

01:13.030

5

Ilies Alexandra

2000

SSV

01:22.140

4

Rusu Sabina

2000

SSV

59:59.999

PROBA: 29. 50 Fluture 1997 – 1998 Baieti

3

Campean Raul

1997

SWC

00:34.400

1

Mita Paul

1997

VPN

00:38.340

2

Nohai Claudiu

1997

VPN

00:39.450

3

Dobos Florin

1998

VPN

00:42.000

4

Maxim Tudor

1998

SSV

00:43.560

2

Birgu Cristin Tiberiu

1997

LBC

00:44.560

4

Glod Ionut

1998

LBC

00:44.600

4

Morhan Vlad

1998

SSV

00:51.120

3

Rotariu Andrei

1998

SSV

01:00.710

2

Ghitun Florin

1998

SSV

01:01.100

5

Streza Rares

1998

SWC

59:59.999

PROBA: 30. 50 Fluture 1997 – 1998 Fete

4

Pacurar Alexandra

1997

CSW

00:35.140

5

Coteanu Madalina

1997

LBC

00:36.950

1

Tanasa Andra

1997

VPN

00:37.570

3

Ivacson Bianca

1997

VPN

00:37.760

3

Niste Maria Miruna

1997

CSW

00:38.170

2

Negrea Diana

1997

CSW

00:39.420

1

Tofan Diana

1998

VPN

00:42.560

4

Dobarceanu Mariuca

1997

LBC

00:42.950

2

Farcasan Anca

1998

SWC

00:43.090

5

Mosut Codruta

1997

SWC

00:45.330

1

Ivanov Andreea

1998

VPN

00:45.720

4

Mocanescu Ilinca

1998

SWC

00:47.770

3

Puscas Georgiana

1998

ASB

00:48.220

2

Trif Patricia

1998

CSW

00:49.080

3

Dungeanu Diana

1998

SSV

00:49.990

4

Munteanu Lisa

1998

SSV

00:50.860

1

Pavel Ioana

1998

SSV

00:54.090

2

Negrus Georgiana

1998

SSV

00:55.270

5

Harhas Giulia

1998

VPN

00:55.330

5

Parasca Miruna

1998

SSV

01:07.740

 

PROBA: 31. 4×50 Liber Stafete  2000 – mai mici Baieti

1

STAFETA

2000

SCB

02:41.000

3

STAFETA

2000

SCB

02:42.420

2

STAFETA

2000

VPN

02:54.300

4

STAFETA

2000

SSV

03:01.890

2

STAFETA

2000

SCB

03:08.440

4

STAFETA

2000

VPN

03:23.160

5

STAFETA

2000

SWC

03:36.710

3

STAFETA

2000

CSW

03:39.300

1

STAFETA

2000

NAU

59:59.999

PROBA: 32.              STEFETE 4X50M LIBER FETE 2000 si mai mici

2

STAFETE

2000

SCB

02:46.120

3

STAFETE

2000

VPN

02:50.190

4

STAFETE

2000

CSW

02:50.700

4

STAFETE

2000

SCB

02:56.990

2

STAFETE

2000

SCB

03:09.850

3

STAFETE

2000

CSW

03:32.920

1

STAFETE

2000

SSV

04:00.900

5

STAFETE

2000

SWC

04:02.730

PROBA: 33.              STAFETE 4X50M LIBER BAIETI 1997-1999

4

STAFETA

1997

SWC

02:14.450

3

STAFETA

1997

VPN

02:16.350

2

STAFETA

1997

LBC

02:27.840

1

STEFETA

1997

SSV

02:35.850

5

STAFETA

1997

SSV

02:57.510

PROBA: 34.              STAFETE 4X50M LIBER FETE 1997-1999

3

STAFETA

1997

CSW

02:18.000

2

STAFETA

1997

VPN

02:18.170

4

STAFETA

1997

SWC

02:30.450

4

STAFETA

1997

LBC

02:31.140

1

STAFETA

1997

SSV

02:36.180

3

STAFETA

1997

VPN

02:42.800

2

STAFETA

1997

SSV

03:01.150

 

TABEL CLASAMENT CLUBURI CONCURS  24.10.2009

CLUB

PUNCTAJ

ASB

9

CSM

33

CSW

90

LBC

53

NAU

11

SCB

106

SCM

4

SSV

66

SWC

179

VPN

199